Jsou ceny a skladová dostupnost na webu aktuální?

Víme, že je pro vás rychlost dodání nové projekční lampy stěžejní. Snažíme se proto učinit maximum pro to, aby byla data o skladové dostupnosti a cenách našich produktů neustále aktuální. Tyto údaje aktualizujeme každý den.

Spravujeme data o tisících modelů

Prodej lamp do projektorů je poměrně nepřehledný obor, který je díky obrovskému množství produktů a údajů o nich náchylný k chybám. Lamp do projektorů je totiž skutečně velké množství – v současné době evidujeme bezmála 15 tisíc modelů projektorů a skoro jeden tisíc modelů projekčních televizorů, pro které nabízíme lampy. Některé lampy se používají ve více modelech projektorů a TV, přesto existují tisíce druhů projektorových lamp. Řadu z nich navíc nabízíme v několika variantách.

Férový a transparentní přístup

Někteří prodejci lákají zákazníky na nízké ceny, avšak v okamžiku nákupu pak zákazníkovi sdělí, že jím vybraná levná lampa zrovna není k dispozici, a vnucují mu produkt za vyšší cenu. Podobných způsobů jednání se u nás nemusíte obávat, preferujeme férový a transparentní přístup k zákazníkům. Přesto se ve výjimečných případech může stát, že si u nás objednáte lampu do svého projektoru a my vás potom informujeme, že bohužel není skladem, nebo se trochu liší cena. Může například dojít k tomu, že přijde více objednávek na stejnou lampu velmi rychle po sobě a změna skladové dostupnosti se nestihne projevit na webu. Někdy se může vyskytnout i chyba v databázi některého z dodavatelů. V takových případech zákazníka kontaktujeme a navrhneme mu možnosti řešení.  

Pokud již víte o lampách vše potřebné, stačí vybrat si tu správnou

Bleskurychlý průvodce lampami

Najdi lampu na pár kliknutí

Lampy pro projektory

Lampy pro TV

TOPlist