Mohu si zboží vyzvednout osobně?

Osobní odběr je možný v naší kanceláři na adrese Politických vězňů 1597/19, Praha 1. Upozorňujeme, že ne všechny projekční lampy, u kterých je na webu uvedeno, že jsou skladem, máme k dispozici přímo u nás v kanceláři. Proto prosím vždy vyčkejte, až vám zašleme e-mail/SMS, že je objednávka připravena. Většinou je lampu možné vyzvednout již druhý den od objednání, v některých případech již v tentýž den, kdy jste lampu objednali.

Platba při osobním odběru

Při osobním odběru můžete za lampu zaplatit hotově nebo platební kartou. Pokud potřebujete vybrat peníze, pak dva nejbližší bankomaty naleznete na protějším rohu ulic Opletalova a Politických vězňů a v ulici Washingtonova. Další pobočky bank a bankomaty jsou umístěné po celém Václavském náměstí a také ve stanicích metra Můstek a Muzeum 3 min. pěšky od našich kanceláří.

Jak se k nám dostanete

MHD je to snadné: Metrem dvě minutky pěšky ze zastávky Muzeum, nebo Hlavní nádraží. Tramvají je nejblíže zastávka Václavské náměstí, nebo Jidřišská. Chcete-li raději přijet autem, počítejte s placeným stáním. V obou směrech dolní části ulice Politických vězňů jsou oranžové parkovací zóny (max. 2h). V části Opletalovy ulice kolem parku jsou zelené zóny (max. 6h).

Naše budova a kancelář

Naši kancelář najdete ve 4. patře budovy Politických vězňů 19. Vchod do budovy je v pracovní době odemknutý. Pokud by tomu tak nebylo, zvoňte. V budově je výtah.

Pokud již víte o lampách vše potřebné, stačí vybrat si tu správnou

Bleskurychlý průvodce lampami

Najdi lampu na pár kliknutí

Lampy pro projektory

Lampy pro TV

TOPlist