ACER
Lampy do projektorů ACER

Pokud si nejste jisti, zda výměnu lampy v projektoru zvládnete, podívejte se na krátký videonávod na výměnu lampy v projektoru ACER.


Vyberte model projektoru ACER, pro který hledáte náhradní lampu.

Lampy pro projektory ACER

Vybrat podle produktového čísla

Lampy do projektorů ACER podle produktového čísla lampy

Nenalezli jste model vašeho projektoru?

Pokud nemáme lampu pro váš model projektoru v nabídce, kontaktujte nás, a my se pokusíme nalézt pro vás náhradní lampu a nabídnout vám ji v co nejkratším čase.

Podívejte se, jak můžete vyměnit lampu v projektoru ACER

V krátkém videonávodu se dozvíte, jak správně demontovat původní lampu z projektoru ACER a místo ní správně namontovat novou lampu.

Nabízíme lampy do projektorů ACER všech variant

Pro lepší orientaci v naší nabídce jsme připravili přehled našeho sortimentu. Náhradní světelný zdroj pro váš projektor ACER můžete pořídit v několika variantách. Jednotlivé varianty se liší především cenou, náročností na výměnu a spolehlivostí. Nabízíme jak originální tak i kompatibilní produkty. Kompatibilní lampy jsou obvykle jiným výrobcem než ty originální, přesto se vyznačují velmi dobrou kvalitou a spolehlivostí. Jejich hlavní předností je cena. Dále nabízíme samotné výbojky bez montážního modulu, kterým se podrobněji věnujeme dále. Další variantou jsou lampy do projektoru ACER od společnosti Diamond Lamps - zde se jedná z pravidla o výbojku Philips usazenou ve značkovém modulu. Podrobný přehled pro výběr vhodného typu naleznete na stránce o typech lamp do projektorů.

Mám koupit lampu v modulu nebo bez?

Lampy ACER nabízíme ve variantě s modulem nebo bez – tzv. holou lampu. Varianty bez modulu doporučujeme zákazníkům, kteří již mají s výměnou světelných zdrojů v projektoru zkušenosti. Při koupi lampy bez modulu využijete Váš stávající modul, ze kterého nejprve vyjmete starou vysvícenou výbojku a nahradíte ji novou. Pokud se rozhodnete pořídit variantu s modulem, je výměna velmi snadná a spočívá jen v několika málo krocích. Více se dozvíte v kompletním návodu na výměnu lampy do projektoru.

Jak mohu při nákupu náhradní lampy ušetřit?

Jelikož důležitým kritériem při nákupu zboží bývá vždy i cena, nabízíme náhradní lampy ve více variantách. Úspornější jsou řešení bez montážního modulu. Další úspornou možností jsou lampy obsahující kompatibilní výbojky na místo originálních. Velmi zajímavým kompromisem jsou originální lampy usazené v neoriginálním modulu, případně produkty s obdobnými vlastnostmi od společnosti Diamond Lamps.

Jaká projektorová lampa ACER je nejspolehlivější?

Všechny náhradní lampy, které nabízíme se vyznačují vysokou mírou spolehlivosti. Pro maximální spolehlivost však doporučujeme koupi originální lampy s modulem. Vysoce spolehlivým řešením je také generická lampa - originální výbojka usazená v neoriginálním modulu a také Diamond lampa.

TOPlist