725 595 999 (po-pá 9-17)

EPSON
Lampy do projektoru EPSON EH-TW3200 Produktové číslo: ELPLP49

Hledáte lampu pro projektor EPSON EH-TW3200? Nabízíme lampy s modulem i samotné výbojky od originálních i neoriginálních výrobců. Nejméně práce s montáží vás čeká při nákupu lampy s modulem. Jde vám manuální práce od ruky? Pořiďte si samotnou výbojku bez modulu. Naše návody na webu vám pomohou s montáží do projektoru. Když chcete maximální kvalitu projekce a spolehlivost bez kompromisu, sáhněte po originální lampě. Kompatibilní varianta lampy do projektoru je levnější. Pokud pro vás není kvalita projekce priorita, kupte si právě ji. Generickou (nebo diamond) lampu zvolte pokud nepotřebujete nekompromisní spolehlivost originálu a jste ochotni připlatit za kvalitu obrazu. Postup výměny lampy Vám pošleme společně s lampou, nebo jej naleznete v manuálu k projektoru (anglicky).

TIP
TIP
Prostudujte si jednotlivé varianty lamp. Podívejte se, v čem se navzájem liší.

Lampy s modulem do projektoru EPSON EH-TW3200
Produktové číslo: ELPLP49

EPSON EH-TW3200 Lampa s modulem

Hlavní předností lampy s modulem je snadná výměna

Zpravidla uvolníte pouze šrouby krytu lampy a lampového modulu. Odpojený modul vyjmete a vyměníte za nový. Vybírejte ze 4 variant lamp - originální, generické, diamond nebo kompatibilní.

VIDEO - názorná ukázka výměny modulové lampy

Varianty lampy

 • Originální lampa s modulem

  Originální lampa s modulem do EPSON EH-TW3200 je lampa od originálního výrobce a je dodána včetně plastového montážního modulu lampy. Doporučujeme pro maximální spolehlivost a snadnou výměnu lampového modulu.

  Kvalita projekce:Spolehlivost:
  8 264 bez DPH 9 999,44 Kč s DPH
 • Diamond lampa s modulem

  Diamond lampa s modulem do EPSON EH-TW3200 je originální výbojka v modulu od Diamond Lamps, jde tedy o značkovou generickou lampu. Jedná se o vysoce spolehlivé řešení. Doporučujeme jako alternativu k originálním lampovým modulům.

  Kvalita projekce:Spolehlivost:
  4 585 bez DPH 5 547,85 Kč s DPH
 • Generická lampa s modulem

  Generická lampa s modulem do EPSON EH-TW3200 je výbojka od některého z OEM výrobců (Philips, Osram, Ushio, Phoenix, Matsushita, Iwasaki) usazená v modulu od alternativního výrobce. Jedná se o velmi spolehlivé řešení, které je levnější než originální varianta. Doporučujeme pro spolehlivost a výhodnou cenu.

  Kvalita projekce:Spolehlivost:
  3 870 bez DPH 4 682,70 Kč s DPH
 • Kompatibilní lampa s modulem

  Kompatibilní lampa s modulem do EPSON EH-TW3200 je lampa včetně montážního modulu od alternativního autorizovaného výrobce. Jde o levnější řešení, které doporučujeme spíše do domácích projektorů a tam, kde kvalita a spolehlivost projekce není hlavní prioritou. Kompatibilní lampy nemusejí dosahovat kvality originálních.

  Kvalita projekce:Spolehlivost:
  2 120 bez DPH 2 565,20 Kč s DPH

Lampy bez modulu do projektoru EPSON EH-TW3200
Produktové číslo: ELPLP49

EPSON EH-TW3200 Lampa bez modulu

Výměna holé lampy je jen pro zručné uživatele

Počítejte s tím, že montáž výbojky do původního lampového modulu je výrazně složitější, než výměna kompletního modulu i s lampou. Vybírejte ze dvou variant lampy bez modulu - originální nebo kompatibilní.

VIDEO - názorná ukázka výměny modulové lampy

Varianty lampy

 • Originální lampa bez modulu

  Originální lampa bez modulu do EPSON EH-TW3200 je výbojka od některého z OEM výrobců (Philips, Osram, Ushio, Phoenix, Matsushita, Iwasaki), určená pro výměnu lampy ve vašem stávajícím lampovém modulu. Toto řešení je levnější než lampa s modulem, ale vyžaduje manuální zručnost a zkušenosti. Doporučujeme zákazníkům, kteří již mají s výměnou holé lampy zkušenosti.

  Kvalita projekce:Spolehlivost:
  3 397 bez DPH 4 110,37 Kč s DPH
 • Kompatibilní lampa bez modulu

  Kompatibilní lampa bez modulu do EPSON EH-TW3200 je holá lampa bez montážního modulu od alternativního autorizovaného výrobce. Výměna lampy v modulu vyžaduje manuální zručnost a nářadí. Jde o nejlevnější variantu, kterou doporučujeme spíše do domácích projektorů a tam, kde kvalita a spolehlivost projekce není hlavní prioritou. Kompatibilní lampy nemusejí dosahovat kvality originálních.

  Kvalita projekce:Spolehlivost:
  2 046 bez DPH 2 475,66 Kč s DPH

V čem se liší varianty lamp do projektoru EPSON EH-TW3200

Varianta:
Výměna:
Cena:
Kvalita projekce:
Spolehlivost:
Finanční úspora:*

Lampa s modulem

1Originální
2Generická
3Kompatibilní
Snadná
Snadná
Snadná
0%
53%
74%

Lampa bez modulu

4Originální
5Kompatibilní
Náročná
Náročná
59%
75%

*Finanční úspora = kolik % ušetříte nákupem varianty 2, 3, 4 a 5 oproti variantě 1.

Podívejte se, jak můžete vyměnit lampu v projektoru EPSON

V krátkém videonávodu se dozvíte, jak správně demontovat původní lampu z projektoru EPSON a místo ní správně namontovat novou lampu.

Zobrazit video výměny lampy bez modulu

EPSON EH-TW3200

O projektoru EPSON EH-TW3200

Díky projektoru s rozlišením HD se vaše oblíbené filmy, hry nebo sportovní přenosy stanou nevšedním zážitkem. Vysoké rozlišení spolu s perfektním zobrazením a jasem vám zajistí bezchybný obraz i za bílého dne. Toužíte po domácím kinu? Připojením projektoru k vašemu Blu-ray přehrávači si užijete opravdu intezivní zážitek z pohodlí vašeho domova.

Více informací o produktu.
TOPlist