Lampy pro projektory

Lampa do projektoru - ilustrační foto

Nevíte, která lampa do projektoru je pro Vás ta správná? Nejprve najděte výrobce Vašeho projektoru, potom vyberete model.


Projekční lampa není levnou záležitostí, u nás však máte na výběr. Většinu běžných lamp nabízíme v několika variantách. Můžete se tedy rozhodnout jaká varianta je pro Vás nejlepší. Jednotlivé varianty se liší cenou, spolehlivostí a náročností výměny lampy v projektoru, viz. přehled níže. Pokud si nejste jisti, zda výměnu lampy v projektoru zvládnete, podívejte se na krátký videonávod.


Nabízíme lampy pro projektory následujících značek:

Nenalezli jste výrobce Vašeho projektoru?


Pokud nemáme model vašeho projektoru v nabídce, kontaktujte nás, a my se pokusíme nalézt pro Vás náhradní lampu a nabídnout Vám ji za nejlepší cenu na trhu.


Lampa pro Váš přístroj se může vyskytovat ve více variantách. V následujícím seznamu naleznete jejich přehled a info jaké má dané řešení přednosti, či nevýhody.


 • Originální lampový modul do projektoru
  Lampa v této variantě se vyznačuje maximální spolehlivostí, snadnou výměnou ale vyšší cenou.
 • Lampa bez modulu - ilustrační foto Originální lampa bez modulu
  Tato varianta nabízí maximální spolehlivost a nižší cenu.
  Výměna holé výbojky však bývá náročnější než u varianty s modulem a neodborná manipulace může vést ke snížení životnosti.
 • Neoriginální lampa s modulem
  Lampa v této variantě je výrazně levnější, než ta originální a poskytuje dostatečně vysokou mírou spolehlivosti. Výměna lampy s modulem je snadná.
 • Neoriginální lampa bez modulu
  Holá kompatibilní výbojka představuje finančně nejvýhodnější řešení.
  Může se stát, že nebude tak spolehlivá jako originál, její výměna není tak snadná, jako u lampy s modulem a neodborná manipulace může vést ke snížení životnosti.
 • Originální lampa v neoriginálním modulu
  Tato varianta je srovnatelně spolehlivá jako originál, ale je levnější. Protože jde o výbojku včetně modulu, je její výměna snadná.
 • Diamond lampa do projektoru
  Tato lampa do projektoru nabízí maximální spolehlivost, snadnou výměnu a nižší cenu než originál s modulem.

Pokud si stále nejste jisti, která varianta je pro Vás optimální, navštivte naší sekci Sortiment, která je doplněna o užitečné informace, tipy a doporučení. Nebo nás neváhejte kontaktovat na naší zákaznické lince, telefonicky nebo e-mailem. Rádi Vám sdělíme, které varianty lamp jsou vhodné a dostupné pro Váš projektor a zodpovíme případné další otázky.

Zda pořídit lampu s modulem nebo bez Vám pomůže rozhodnout i návod na výměnu lampy.Podívejte se, jak snadné je vyměnit lampu v projektoru


V prvním videonávodu se dozvíte, jak správně demontovat původní lampu s modulem v projektoru a místo ní správně namontovat lampu novou.

Druhé video demonstruje již o něco složitější výměnu samotné výbojky v původním lampovém modulu pro případ objednávky lampy bez modulu.lampy do projektorů

Lampy do projektorů

lampy do tv

Lampy do TV

Lampy podle výrobce

NEJSTE SI JISTI? ZAVOLEJTE NÁM!

+420 725 595 999

nebo nám napište kont. formulářem

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

e-mail:
heslo:
zavřít
TOPlist